График работы:

Пн-Пт: 10:00–17:00

Сб-Вс: выходные

0
Мой заказ
Добавьте товары в желания
Добавьте товары для сравнения

Отзывы о магазине

4.9
30 отзывов
Сортировка:
Замовляв казан на 8 літрів з кришкою із нержавіючої сталі від виробника "Наша Майстерня" . Якість на вищому рівні ) Менеджери ввічливі та приємні в спілкуванні , раджу цей магазин до покупок 👍
Ответить
Чудовий магазин, ввічливі співробітники і вчасне відправлення. Змовлялв казан, товар відповідає опису
Ответить
Калашник Юрій Миколайович, Дякуємо вам за відгук!

Нам дуже приємно, що ви залишилися задоволені обслуговуванням та швидкістю відправки. Раді, що казан відповідає вашим очікуванням.

Щиро дякуємо за довіру 😊

Ответить
Заказывал шампура ,очень хорошего качества .Быстро отправили.Рекомендую этого продавца...

Ответить
Дякуємо вам за відгук і за те, що обрали нас!

Раді, що ви залишилися задоволені якістю шампурів та швидкістю відправки. Нам дуже приємно отримувати такі відгуки.

Щиро дякуємо за рекомендацію! Гарного вам користування та смачних страв 🔥
Ответить
Все чудово, проконсультували, допомогли, відправили швидко. Менеджери привітні. Товар гарної якості. Раджу Вас усім!
Ответить
Хочу ще доповнити,що купляла вироби з чавуну-це казан,сковорідки від "МАЙСТЕРНІ".Все було гарно упаковано і найвищої якості. Все зробила по інструкції і дуже задоволена,бо все гарно печеться і не пристає до дна. Дуже вдячна виробнику за такий чудовий товар,а також продавцю і менеджеру-приємна в спілкуванні,порадить,коли треба і завжди на звязку.Рекомендую цей інтернет-магазин
Ответить
Дуже хороший інтернет-магазин!.Зробила багато замовлень,все було найвищої якості і чудова інструкція. Дуже хороша і привітна менеджер і завжди на звязку.Дякую за подарунки і швидку доставку!.




Ответить
Maria Petryshak, щиро вдячні за Ваші відгуки! ☺️ Завжди раді старатись! Дякуємо за теплі слова!
Ответить
Дуже задоволений обслуговуванням, швидкою доставкою, гарною упаковкою. Замовляв чавунний казан і кришку сковороду, товар гарний. Дякую, так тримати.
Ответить
Валерій Кірєєв, дякуємооо! Приємно, що ціните та помічаєте наші старання! Раді старатись! Чекаємо Вас знову 😉
Ответить
Доброго дня, придбали казан на 12 літрів з кришкою гриль і також різних дрібниць, спеції тощо. Швидко зв'язались, попередили що на разі немає кришки, вирішили зачекати - як її виготовили, зразу написали і на наступний день вже приїхала посилка. Все гарно запаковано та гарної якості, Майстерня - молодці, тисну руку.
Ответить
Григорій Коляда, дякуємо за відгук! дуже приємно, що ціните наші старання ☺️ *потиснули руку*
Ответить
Купляв в цьому магазині казан ВОГ 12л і триногу для нього. Ввічлива дівчина допомогла з вибором. Замовлення прийшло за добу(я в шоці з такої швидкості) Дуже хороша якість казана,приємні подарунки і чудова і весела інструкція. Сьогодні перший запуск:) Бажаю вам довгих років праці і побільше задоволених клієнтів ну і мирного неба нам всім. Обняв:)))
Ответить
Кривенко Юрій , щиро вдячні за відгук, нам дууууже приємно ☺️ з радістю чекатимемо Вас знову. Обняли 😉
Ответить
Приємно з Вами працювати, сервіс 10 з 10. Менеджер дуже приємна та компетентна дівчина. Рекомендую всім до співпраці!
Ответить
Ось і приєдналась ще одна сімейка до "секти казаністів". Казан, пічка, аксесуари - все сподобалось. Запакували добре, відправка швиденько. На цьому етапі все чудово, далі, сподіваюсь, буде ще краще. Дякую!
Ответить
Олександр, раді вітати Вас в секті 😁 Далі обовʼязково буде краще, смачно і цікаво. Чекаємо Ваші фото\відео відгуки в нашому інстаграмі
Ответить
Всим задоволений, товаром, доставкою, менеджер дуже компетентна!
Ответить
Дмитро Олександрович , дякуємо за відгук! Стараємось 💪. А чому тоді трійочку поставили? 🙃
Ответить
Купувала в інтернет магазині ЖАР казанок, дуже задоволена своєю покупкою. Швидко і якісна доставка, казанок у фірмовій коробочці, співпадає з пропозицією яка на сайті, до того ще в середині був подарунок буклетик з наявною продукцією та йорщик для чищення, все гарненько упаковано, не пошкоджено. Дуже вдячна, рекомендую цей магазин. Дякую за співпрацю. Гарних Вам покупців.
Ответить
Олена Галактіонова , дякуємо за відгук, приємно працювати, коли в нас такі клієнти!
Ответить
Велика вдячність магазину за швидкість та оперативність !
Дуже задоволена замовленням та роботою менеджера, який допоміг його оформити та відправити у день замовлення!
Успіхів Вам
Ответить
Ткаченко Ольга Ігорівна, дякуємо за приємний відгук, раді старатись для Вас!!!
Ответить
Дуже гарний казан зі сковородою. Качество та обслуговування на рівні. ,,😀важкий☺️
Ответить
Щиро дякую за казан!
Менеджер супер!
Рекомендую всім!
Побільше б таких магазинів.
ДЯКУЮ!!!
Ответить
Хочу подякувати за класну сковорідку. Чоловік дуже задоволений!! Казав що мрія про неї давно!;))) Дуже дякую менеджеру за індивідуальний підхід, клієнторієнтованість. Менеджер відповідав навіть в вихідні дні, що дуже потішило. Ще не використовували сковорідку, але чоловік вже планує куди можемо її взяти😁
Ответить
Щиро вдячні за такий відгук, раді старатись для Вас, навіть у вихідні)
Ответить
Дякую за товар!
Дуже гарне обслуговування та швидка відправка!Приємні у спілкуванні продавці!
Замовляла чавунну каструлю,дуже гарна якість.Вже готували у ній плов.
Очікуємо коптильню.
Буду замовляти у вас іще!
Вдячних вам покупців!
Ответить
Замовляти у вас одне задоволення. Все пояснили, вислали додаткові фото, загалом обслуговування на 100%.
Ответить
Показать ещё 10 отзывов
Наверх